Żel do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej

AFTIDENT® jest produktem kosmetycznym przeznaczonym do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej. Szczególnie zalecany jest w przypadku: aft, pleśniawek, urazów spowodowanych aparatami ortodontycznymi oraz źle dopasowanymi protezami. Żel AFTIDENT® działa kompleksowo na wielu płaszczyznach: pielęgnuje błonę śluzową jamy ustnej, chroni, a także pomaga utrzymać ją w dobrej kondycji. AFTIDENT® zmniejsza dyskomfort i przyspiesza czas regeneracji uszkodzonych tkanek.

Zamów aftident®
Jak działa AFTIDENT®?

Jak działa AFTIDENT®?

AFTIDENT® pielęgnuje błonę śluzową jamy ustnej, zapewniając jej ochronę i wspomagając utrzymanie w doskonałej kondycji. Działa kojąco, zmniejszając dyskomfort, a także przyspiesza proces regeneracji uszkodzonych tkanek, co sprzyja szybszemu powrotowi do zdrowia. Dzięki swoim właściwościom, AFTIDENT® wspiera codzienną higienę jamy ustnej i poprawia komfort użytkowania.
Stosowanie żelu AFTIDENT®

Stosowanie żelu AFTIDENT®

Nanieś niewielką ilość żelu bezpośrednio na aftę lub pleśniawkę. Unikaj dotykania językiem nałożonego żelu, aby umożliwić utworzenie się ochronnego filmu. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, powstrzymaj się od jedzenia i picia przez około 30 minut po aplikacji. Taka procedura zapewnia optymalne działanie żelu i maksymalną ochronę.

Wygodne opakowanie AFTIDENT®

Wygodne opakowanie

Produkt występuje w formie żelu i jest zapakowany w tubę z praktyczną kaniulą. Taka konstrukcja opakowania pozwala na precyzyjną aplikację niewielkiej ilości żelu, co zapewnia łatwość użycia oraz dokładność podczas nakładania na zmienione miejsce. Dzięki temu można skutecznie i wygodnie stosować żel AFTIDENT® na aftę lub pleśniawkę - dokładnie tam, gdzie jest potrzebny.

 

Wysoka jakość AFTIDENT®

Wysoka jakość

Produkcja żelu AFTIDENT® odbywa się zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), co gwarantuje stabilną i wysoką jakość produktu. Każda seria jest poddawana rygorystycznym badaniom jakościowym, aby upewnić się, że spełnia wszystkie wymagania specyfikacji. Dzięki temu AFTIDENT® zapewnia niezawodną skuteczność i bezpieczeństwo stosowania.

Natychmiastowa ulga – film ochronny Tubka pasty do zębów aftident

Natychmiastowa ulga – film ochronny

Żel AFTIDENT® wykazuje zdolność tworzenia na powierzchni błony śluzowej warstwy ochronnej. Film ochronny tworzą zawarte w żelu w precyzyjnie dobranych proporcjach składniki.

Po aplikacji warstwa żelu stabilnie przylega do uszkodzonej błony śluzowej, tym samym izolując zmianę od czynników drażniących obecnych w jamie ustnej. Uzyskiwana jest ochrona przed podrażnieniami i dalszymi uszkodzeniami a dolegliwości bólowe zostają zmniejszone.

Natychmiastową ulgę przynosi również zawarty w żelu mentol. Mentol jest składnikiem powszechnie stosowanym w stomatologii. Wykazuje działanie chłodzące w wyniku drażnienia zakończeń czuciowych przewodzących zimo oraz działa miejscowo znieczulająco poprzez zmniejszenie wrażliwość zakończeń czuciowych przewodzących ból.

Medal na KRAKDENT 2023!

AFTIDENT® posiada liczne walory przez co produkt zdobył Medal Najwyższej Jakości targów stomatologicznych Krakdent w 2023r. Żel AFTIDENT® działa kompleksowo na wielu płaszczyznach: pielęgnuje błonę śluzową jamy ustnej, chroni, a także pomaga utrzymać ją w dobrej kondycji. AFTIDENT® zmniejsza dyskomfort i przyspiesza czas regeneracji uszkodzonych tkanek.

Medal na KRAKDENT 2023!
Aftident® ma jeden cel - ułatwić im życie

Codziennie miliony Polaków zmaga się z problemami w jamie ustnej

Aftident® ma jeden cel - ułatwić im życie

Działanie pielęgnujące, gojące i regenerujące

Działanie pielęgnujące, gojące i regenerujące

Żel AFTIDENT® tworzy przylegającą do błony śluzowej warstwę ochronną, która izoluje zmianę od czynników zewnętrznych i zawiera składniki o udokumentowanym działaniu łagodzącym, gojącym oraz regenerującym.

Hialuronian sodu, alantoina i deksopantenol wspomagają gojenie oraz regenerację błony śluzowej jamy ustnej i dziąseł. Dodatkowo, gliceryna zawarta w żelu stymuluje procesy regeneracyjne, nawilża i chroni miejsce aplikacji przed wysuszeniem.

Żel AFTIDENT® zawiera również diglukonian chloroheksydyny, który ma udowodnione działanie przeciwbakteryjne. Dzięki temu składnikowi żel wspiera procesy regeneracji uszkodzonej błony śluzowej jamy ustnej.

Formularz kontaktowy

Jeżeli masz pytania dotyczące żelu AFTIDENT® napisz do nas.

Zapytaj nas o Aftident®

Prezentowany produkt jest nowością w ofercie firmy CHEMA-ELEKTROMET - polskiego producenta wyrobów dla stomatologii.

Uśmiechająca się kobieta
Uśmiechająca się kobieta

Nasze marki

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje te wykorzystywane są tylko do celów statystycznych w celu usprawnienia działania serwisu.
Wyrażam zgodę