Żel do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej

AFTIDENT® jest produktem kosmetycznym przeznaczonym do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej. Szczególnie zalecany jest w przypadku: aft, pleśniawek, urazów spowodowanych aparatami ortodontycznymi oraz źle dopasowanymi protezami. Żel AFTIDENT® działa kompleksowo na wielu płaszczyznach: pielęgnuje błonę śluzową jamy ustnej, chroni, a także pomaga utrzymać ją w dobrej kondycji. AFTIDENT® zmniejsza dyskomfort i przyspiesza czas regeneracji uszkodzonych tkanek.

Zamów aftident®
Jak działa AFTIDENT®?

Jak działa AFTIDENT®?

Pielęgnuje błonę śluzową jamy ustnej, chroni, a także pomaga utrzymać ją w dobrej kondycji. AFTIDENT® zmniejsza dyskomfort i przyspiesza czas regeneracji uszkodzonych tkanek.

Stosowanie żelu AFTIDENT®

Stosowanie żelu AFTIDENT®

Niewielką ilość żelu nanieść na zmianę. Unikać dotykania językiem naniesionego produktu, aby mógł wytworzyć się film ochronny. Dla uzyskania lepszych efektów nie jeść i nie pić przez około 30 minut.

Wygodne opakowanie AFTIDENT®

Wygodne opakowanie

Produkt ma postać żelu i jest zapakowany w tubę z kaniulą. Opakowanie z kaniulą umożliwia precyzyjną aplikację niewielkiej ilości żelu.

Wysoka jakość AFTIDENT®

Wysoka jakość

Produkcja żelu AFTIDENT® odbywa się z zachowaniem wszystkich zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), co gwarantuje stabilny, określony wymaganiami poziom jakości. W celu zapewnienia wysokiej jakości produktu każda seria jest badana pod względem jakościowym na zgodność z wymaganiami specyfikacji.

Natychmiastowa ulga – film ochronny Tubka pasty do zębów aftident

Natychmiastowa ulga – film ochronny

Żel AFTIDENT® wykazuje zdolność tworzenia na powierzchni błony śluzowej warstwy ochronnej. Film ochronny tworzą zawarte w żelu w precyzyjnie dobranych proporcjach składniki.

Po aplikacji warstwa żelu stabilnie przylega do uszkodzonej błony śluzowej, tym samym izolując zmianę od czynników drażniących obecnych w jamie ustnej. Uzyskiwana jest ochrona przed podrażnieniami i dalszymi uszkodzeniami a dolegliwości bólowe zostają zmniejszone.

Natychmiastową ulgę przynosi również zawarty w żelu mentol. Mentol jest składnikiem powszechnie stosowanym w stomatologii. Wykazuje działanie chłodzące w wyniku drażnienia zakończeń czuciowych przewodzących zimo oraz działa miejscowo znieczulająco poprzez zmniejszenie wrażliwość zakończeń czuciowych przewodzących ból.

Medal na KRAKDENT 2023!

AFTIDENT® posiada liczne walory przez co produkt zdobył Medal Najwyższej Jakości targów stomatologicznych Krakdent w 2023r. Żel AFTIDENT® działa kompleksowo na wielu płaszczyznach: pielęgnuje błonę śluzową jamy ustnej, chroni, a także pomaga utrzymać ją w dobrej kondycji. AFTIDENT® zmniejsza dyskomfort i przyspiesza czas regeneracji uszkodzonych tkanek.

Medal na KRAKDENT 2023!
Aftident® ma jeden cel - ułatwić im życie

Codziennie miliony Polaków zmaga się z problemami w jamie ustnej

Aftident® ma jeden cel - ułatwić im życie

Działanie pielęgnujące, gojące i regenerujące

Działanie pielęgnujące, gojące i regenerujące

Żel AFTIDENT® w postaci przylegającej do błony śluzowej warstwy ochronnej, nie tylko izoluje zmianę od czynników zewnętrznych, ale także zawiera składniki o ugruntowanym działaniu łagodzącym, gojącym i regenerującym.

Hialuronian sodu, alantoina, deksopantenol wspomagają gojenie i regenerację błony śluzowej jamy ustnej i dziąseł. Dodatkowo gliceryna, która wchodzi w skład żelu pobudza procesy regeneracji, nawilża oraz chroni miejsce aplikacji przed przesuszeniem.

Ponadto żel AFTIDENT® zawiera diglukonian chloroheksydyny, o udowodnionym działaniu przeciwbakteryjnym. Dzięki temu składnikowi żel wspiera zachodzące procesy regeneracji uszkodzonej błony śluzowej jamy ustnej.

Formularz kontaktowy

Jeżeli masz pytania dotyczące żelu AFTIDENT® napisz do nas.

Zapytaj nas o Aftident®

Prezentowany produkt jest nowością w ofercie firmy CHEMA-ELEKTROMET - polskiego producenta wyrobów dla stomatologii.

Uśmiechająca się kobieta
Uśmiechająca się kobieta
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje te wykorzystywane są tylko do celów statystycznych w celu usprawnienia działania serwisu.
Wyrażam zgodę